خرید لوازم خانگی دست دوم در تهران

سمساری آنلاین نیک

خرید لوازم خانگی دست دوم در تهران و تاسیس سمساری در این شهر به یکی از ترند های پولساز تبدیل شده است، مهم نیست در کدام منطقه از تهران فروشگاه را، راه‌اندازی کنید، می توانید با استفاده از قابلیت سمساری آنلاین توجه مشتریان زیادی را به خود جلب نمایید. البته توجه داشته باشید که در این مسیر برای کسب موفقیت و رسیدن به درآمد های زیاد می بایست صداقت داشته باشید تا بتوانید در مدت زمان کم توجه مخاطبین و مشتریان زیادی را جلب نمایید. گفتنی است که در حال حاضر بیش از 100 سمساری در سطح استان تهران فعالیت می کنند که تنها تعداد محدودی از آن ها توانسته اند به شهرت مد نظر خود برسند که دلیل آن کسب اعتماد و اطمینان مشتریان است، سمساری نیک به عنوان بهترین سمساری در تهران نیز در لیست مذکور قرار دارد. برای آشنایی بیشتر با چگونگی خرید لوازم خانگی دست دوم در تهران با ما همراه باشید.

خرید لوازم خانگی دست دوم در تهران

خرید لوازم خانگی دست دوم در تهران

در سال‌های اخیر به دلیل نوسانات اقتصادی خرید لوازم و وسایل دست دوم در بازار بسیار شایع شده، چرا که افراد ترجیح می‌دهند نقدینگی خود را صرف خرید کالای ضروری کنند و کالاهای که از نظر ضروریات در درجه دوم قرار دارند را از میان لوازم دست دوم خریداری نمایند، البته گاهی ممکن است برخی از افراد برای خرید لوازم منزل فوری خود نیز به سمساری ها مراجعه نمایند.

از مهم ترین ویژگی ‌های که سبب خرید وسایل منزل دست دوم در تهران می ‌شود قیمت و کیفیت  مناسب برخی کالاها است چرا که برخی افراد به دلیل تنوع طلبی ترجیح دهند سالانه لوازم منزل خود را تعویض کند و همین امر سبب می‌ شود کالاهای نو با عمر کمتر از یک سال به عنوان کالا های دست دوم به سمساری فروخته شود و شما با مراجعه به سمساری و خرید این محصولات می توانید سود کنید و محصولاتی با کیفیت خوب و قیمت کمتر خریداری نمایید. البته خرید لوازم دست دوم مزایا و معایبی را به همراه دارد  که می توانند نقش سازنده در خرید شما داشته باشند.

خرید لوازم خانگی دست دوم در تهران

مزایای و معایب خرید لوازم خانگی دست دوم

همانطور که عنوان کردیم خرید لوازم خانگی دست دوم مزایا و معایب زیادی را به همراه دارد که  تاثیر زیادی در خرید شما خواهد داشت.

مزایا

  • اصلی ترین و مهم ترین نکته در زمان خرید لوازم دست دوم خانگی قیمت ارزان و مقرون به صرفه آن است که مشتریان را وسوسه می کند وسیله را بخرند.
  • در مورد دوم می توان به کیفیت محصولات اشاره کرد چرا که همانطور که عنوان شد برخی وسایل کمتر از مدت زمان ۶ ماه مورد استفاده اولیه قرار گرفته و سپس به عنوان کالای دست دوم به سمساری یا فروخته شده اند با خرید این وسایل می توانید بر اساس بودجه مشخص شده کیفیت مناسبی را دریافت کنید
  • سومین مزیتی که برای خرید لوازم خانگی دست دوم در نظر گرفته شده امکان چک و چانه زدن با فروشنده است.

خرید لوازم خانگی دست دوم در تهران

معایب

در مقابل مزایای عنوان شده معایبی نیز وجود دارد که می‌ تواند مانع از خرید لوازم دست دوم شود که شامل موارد زیر هستند:

  • این لوازم به هر حال دست دوم هستند و ممکن است کیفیت مورد نظر را نداشته باشند و از این رو با خرید آن ممکن است پس از مدتی خراب شوند.
  • با توجه به اینکه برخی کالاهای نو در بازار نیز گارانتی ندارند نمی‌توان انتظار داشتن گارانتی از لوازم دست دوم داشت همین امر به عنوان یکی از بزرگترین معایب آن می‌باشد.

نکات مهم در زمان خرید لوازم خانگی دست دوم در تهران

با توجه به موارد عنوان شده گفتنی است که پیش از پرداخت هزینه لازم است حتماً کالا را مورد بررسی قرار دهید در واقع خرید لوازم خانگی دست دوم در تهران باید همراه باید با توجه به نکات خاصی صورت پذیرد که شامل موارد زیر می باشند:

خرید لوازم خانگی دست دوم در تهران

قیمت ها را مقایسه کنید

یکی از مهم ترین نکاتی که در زمان خرید لوازم خانگی دست دوم در تهران باید حتماً مورد توجه قرار بگیرد مقایسه قیمت ها است توجه داشته باشید زمانی که می خواهید یک وسیله دست دوم را خریداری کنید پیش از خرید حتما قیمت نوع آن را به دست آورید و با قیمت کالای دست دوم مقایسه کنید اگر تفاوت‌ قیمت به نظر شما مناسب و می ‌توانید آن را خریداری کنید.مسلا در زمان خرید لوازم گرمایشی و سرمایشی برخی سمساری ها تصور می‌کنند اگر ظاهر یک کالا کهنه نباشد می ‌توانند آن را با قیمت نو بفروشند. مهم نیست وسیله چند روز عمر کرده باشد، از زمانی که پلمپ آکبند آن باز شود در دسته لوازم دست دوم قرار می گیرد پس قیمت آن نباید برابر با قیمت کالای مشابه نو باشد.

سلامت کالا را بررسی کنید

بدون شک یکی از اقداماتی که در سمساری ها صورت می‌گیرد تعمیر لوازم آسیب‌ دیده دست دوم است، در این شرایط آن ها با بهره‌گیری از روش ‌های کاربردی برخی وسایل را به گونه ‌ای تامین می‌کنند که ظاهر آن با نمونه های مشابه تفاوتی ندارد از این رو شما نمی‌توانید به ظاهر وسایل اطمینان کنید اگر قصد خرید لوازم چوبی و مبلمان یا وسایل مشابه آن را دارید حتماً باید پیش از خرید آن را تست نمایید.

خرید لوازم خانگی دست دوم در تهران

کالای گارانتی دار خریداری نماید

” گارانتی لوازم دست دوم؟” ممکن است این عبارت برای شما کمی عجیب باشد اما در زمان خرید لوازم دست دوم حتماً به این نکته توجه کنید که فروشنده باید وسیله خود را ضمانت کند چرا که در صورت خراب شدن آن کل هزینه شما از بین خواهد رفت.

از فروشنده مهلت تست بخواهید

یکی دیگر از نکات مهم در زمان خرید لوازم خانگی دست دوم امکان مهلت تست از فروشنده است مخصوصاً اگر قصد خرید لوازم صوتی تصویری را دارید طی یک مدت زمان مشخص از فروشنده بخواهید که به شما مهلت تست بدهد با این کار می توانید وسیله را در یک یا دو روزی که در نزد شماست تست نمایید و در صورت سلامت آن را خریداری کنید.

خرید لوازم خانگی دست دوم در تهران

بهترین سمساری در تهران

با مراجعه به سایت های سمساری آنلاین در تهران می توانید بهترین ها را دنبال کنید چرا که هر سمساری دارای بخش دیدگاه ها است و شما می توانید نظات دیگران را مطالعه کنید. البته گفتنی است که این سمساری ها نه فقط در زمینه فروش لوازم دست دوم، بلکه در زمینه خرید لوازم اداری و شرکت نیز فعالیت می کنند و اگر به دنبال خرید با کیفیت هستید، پیشنهاد می کنیم به سایت سمساری نیک مراجعه نمایید.

آیا می توان خرید لوازم خانگی را از سمساری انجام داد؟

خرید لوازم خانگی دست دوم در تهران یکی از چالش هایی است که اکثر خانواده‌ ها با آن درگیرند چرا که با توجه به قیمت کالاهای نو و آکبند اکثر خریداران به خرید لوازم دست دومی که با اجناس نو برابری می کنند روی می آورند، به همین علت سمساری نیک نیز علاوه بر فروشگاه دست دوم خود به ایجاد سمساری آنلاین پرداخته تا از این طریق بتواند علاوه بر خرید و فروش راحت تر بستری را فراهم کند تا به افرادی که قصد خرید لوازم خانگی دست دوم در تهران را دارند کمک نماید.

با توجه به اینکه اغلب افرادی که از نظر مالی توانمند هستند و تمایل دارند تا لوازم منزل خود را تعویض نمایند از این رو سمساری نیک با خرید اجناس نو و سالم این افراد، توانسته شرایطی را ایجاد کند تا کسانی که از نظر مالی توانایی خریداری لوازم منزل نو با قیمت بالا را ندارند بتوانند این کالاها و اجناس را با قیمت مقرون به صرفه و با همان کیفیت خریداری کنند.

خاطرنشان می شویم که این اجناس علاوه بر داشتن ظاهر نو و تمیز از نظر کیفیت و کارایی نیز با کالاهای هم رده خود برابری می کند و در برخی موارد نیز می توان آنها را با گارانتی خریداری نمود.