راهنمای خرید مبلمان دست‌دوم

راهنمای خرید مبلمان دست‌دوم

 

راهنمای خرید مبلمان دست‌دوم

 

لوازم دست دوم بخاطر هزینه‌ی پایینشان هرشخصی را وسوسه می‌کند تا هرجنسی را که چه ضروری باشد چه غیرضروری به صورت دست‌دوم خریداری کنید.

به طور مثال اگر خانه‌ای بزرگ داشته باشید،زمانی که گوشه‌ی خانه‌تان خالی باشد دوست دارید آن گوشه خالی خانه را با یک دست مبلمان پر کنید.ولی خب هزینه‌ی بالای مبلمان نو بار سنگینی را روی دوش شما می‌گذارد.
پس در این هنگام بهتر است به سمت مبلمان دست دوم رو ببرید.

ولی تنها قیمت پایین مبلمان دست دوم نباید ملاک خرید شما باشد.چون اگر تنها به این نکته توجه کنید شما در معامله ضرر خواهید کرد.

در ادامه به نکاتی که باید در هنگام خرید مبلمان دست‌دوم به انها دقت کنید می‌پردازیم:

توجه به سبک زندگیتان:
به طور مثال اگر شما دارای خانواده‌ای کم جمعیت هستید و فرزندان کوچک دارید بهتر است از مبلمان راحتی استفاده کنید.

بنابراین در هنگام خرید هر لوازمی باید به سبک زندگیتان و همینطور به خانواده‌تان بسیار دقت کنید.

و یا به طور مثال اگر دارای خانه‌ای کوچک هستید بهتر است مبلمان راحتی و نسبتاً کوچک را انتخاب کنید تا مبلمان کلاسیک و سلطنتی که خیلی بزرگ هستند و فضای وسیعی از خانه را اشغال می‌کنند.

توجه به نیازهایتان:

اگر به اپلیکیشن‌ها و سایت‌های امروزی لوازم دست دوم مراجعه کنید شما لوازم زیاد و متنوعی را می‌بینید که وسوسه می‌شوید حتی اگر به آنها احتیاج چندانی ندارید، آنهارا خریداری کنید.

پس با توجه به این نکته بهتر است تنها زمانی‌ که به یک لوازمی احتیاج دارید به این سایت‌ها و اپلیکیشن‌های لوازم دست دوم مراجعه کنید.

توجه به فضای خانه :
در هنگام خرید اجناس دست‌دوم باید به سبک معماری خانه‌تان توجه زیادی داشته باشید.

همانطور که در ابتدای مقاله گفته شد،اگر شما دارای خانه‌ای کوچک هستید بهتر است از مبلمان راحتی و کم حجم‌تر استفاده کنید.اگر از مبلمان سلطنتی و کلاسیک استفاده کنید مطمئنا فضای خانه بسیار تنگ می‌شود و این برای خانه‌ی شما اصلا نمای مناسبی ندارد و علاوه بر این بسیار اذیت می‌شوید.

اکثرا دوست دارند در خانه‌هایشان از صندلی راکر استفاده کنند ،پس پیشنهاد ما به طرفداران این صندلی این است که آن را به صورت دست دوم خریداری نمایند و به زیبا شدن فضای خانه‌شان کمک شایانی کنند.

 

مقاله :راهنمای خرید مبلمان دست‌دوم

مدیر سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.